Fysioterapeuten
10.11.2021
Forbundsstyret foreslår å slanke eget styre fra 12 til åtte medlemmer, og vil at alle skal velges på Landsmøtet. I tillegg foreslår de flere tiltak for å styrke tilbudet til selvstendig næringsdrivende fysioterapeuter.
Det er blant forslagene som legges frem for Landsmøtet 23. og 24. november. Forslagene kommer etter flere omfattende organisasjonsevauleringer.
Les mer- Gjennomgangen har vært grundig og omfattende. Den viser at vi har en rekke medlemmer som ønsker å bidra til det beste for norske fysioterapeuter og fysioterapi som fag, sier forbundsleder Gerty Lund.
Hun er imponert over alle tillitsvalgte og ansatte, og er glad for at organisasjonen har evaluert seg selv og kommer med justeringer sju år etter at NFF gjennomførte en omfattende omorganisering.
- I 2019 bestemte Hovedlandsmøtet at vi skulle gjennomføre denne evalueringen. Det har vi nå gjort, og en arbeidsgruppe har identifisert i alt sju hovedutfordringer. De danner utgangspunktet for endringene Fo


































































































