HRR, Hotell, Restaurant & Reiseliv
24.03.2023
FoIk har strømmet tiI norske fjeIIdestinasjoner og aIpinanIegg i vinter, mange kan meIde om rekordomsetning.
Det har vært mye bra vær og rikelig med snø i fjellet i Norge, i motsetning til på mange av vintersportsstedene i Mellom-Europa, noe som også har trukket mange.
Fra Geilo meldes det om en formidabel vintersesong, både for hotellene og skiheisene. «Best ever», ifølge Roger Espeli, adm. dir. i Geilogruppen. - Nordmenn både individuelt og i grupper er tilstede, og utenlandsmarkedet er igjen her, også resten av sesongen er godt innbooket.
Også på Beitostølen har det vært fullt kjør i hele vinter, og allerede en måned før påske var i
Gå til medietFra Geilo meldes det om en formidabel vintersesong, både for hotellene og skiheisene. «Best ever», ifølge Roger Espeli, adm. dir. i Geilogruppen. - Nordmenn både individuelt og i grupper er tilstede, og utenlandsmarkedet er igjen her, også resten av sesongen er godt innbooket.
Også på Beitostølen har det vært fullt kjør i hele vinter, og allerede en måned før påske var i


































































































