Bok og bibliotek
01.11.2018
I Bok og Bibiotek nr. 4/2018 har min etterfølger i Biblioteksentralen, administrerende direktør BørgeHofset, et utsagnsomjegmå kommentere. Utsagnet lyder slik:
«Ser vi på interne forhold i BS, har jeg helt overordnet opplevd som positivt at styret i BS helt fra starten var med på å sette deler av egenkapitalen i BS i arbeid. Det hadde tidligere vært en litt konservativ holdning til å investere i utvikling. I stedet var det viktig med penger på bok.»
For å starte med begynnelsen om å sette egenkapitalen i arbeid. Da jeg tiltrådte som administrerende direktør i 1984 befant bedriften seg på hest- og karjolstadie
Gå til medietFor å starte med begynnelsen om å sette egenkapitalen i arbeid. Da jeg tiltrådte som administrerende direktør i 1984 befant bedriften seg på hest- og karjolstadie


































































































