Advokatbladet
14.12.2022
Både Thommessen, BAHR, Arntzen De Besche, Wiersholm, Selmer, Simonsen Vogt Wiig og Haavind var blant firmaene som sørget for norsk representasjon på Miami Beach. Flere av dem kunne skilte med egne sosiale og faglige arrangementer.
DOMSTOLENS ROLLE I KONFLIKTER
Berit Reiss-Andersen har lang fartstid på konferansene arrangert av IBA, og i år tilbragte hun flere dager på Miami Beach for å få med seg både faglige sesjoner og sosiale møter og arrangementer. Hun var også en av paneldeltakerne da IBAs dommerforum arrangerte en sesjon om dommernes rolle og beskyttelse i tider preget av konflikt og politisk undertrykkelse. Reiss-Andersen er medlem av IBAs Bar Issues Commision.
BAHR-FROKOST I VERSACE MANSION
BAHR arrangerte frokost i fasjonable Villa Casa Casuarina - «Versace Mansion» - som er renovert og designet av den italienske moteskaperen Gianni Versace (som for øvrig ble skutt og drept på trappa utenfor i 199
Gå til medietBerit Reiss-Andersen har lang fartstid på konferansene arrangert av IBA, og i år tilbragte hun flere dager på Miami Beach for å få med seg både faglige sesjoner og sosiale møter og arrangementer. Hun var også en av paneldeltakerne da IBAs dommerforum arrangerte en sesjon om dommernes rolle og beskyttelse i tider preget av konflikt og politisk undertrykkelse. Reiss-Andersen er medlem av IBAs Bar Issues Commision.
BAHR-FROKOST I VERSACE MANSION
BAHR arrangerte frokost i fasjonable Villa Casa Casuarina - «Versace Mansion» - som er renovert og designet av den italienske moteskaperen Gianni Versace (som for øvrig ble skutt og drept på trappa utenfor i 199


































































































