Magasinet for fagorganiserte
28.08.2026
Hvem er det som har bada naken med politiet? Hvem knuste en hel bussfrontrute når målet var å slå i hjel en mygg?
Og hvem legger fram Erlend Loe sin bok Kukene på stuebordet når det ventes besøk fra en kristen sangkvintett som turnerte midt på 1960-tallet?
Sommeren er høysesong for slektstreff, og slekta mi har gjort det til en årlig tradisjon. Utgangspunktet er mine besteforeldre som fikk seks unger og 17 barnebarn. Etter det har jeg sluttet å telle, for barnebarna har ikke akkurat levd i sølibat de heller.
Mange av barnebarna
Les opprinnelig artikkelSommeren er høysesong for slektstreff, og slekta mi har gjort det til en årlig tradisjon. Utgangspunktet er mine besteforeldre som fikk seks unger og 17 barnebarn. Etter det har jeg sluttet å telle, for barnebarna har ikke akkurat levd i sølibat de heller.
Mange av barnebarna


































































































