VVS Aktuelt
26.08.2021
Canes AS satser på videre ekspansjon og ansetter to dedikerte medarbeidere innen salg og produktutvikling. Med det skal Canes ytterligere forsterke sin posisjon innen VVS og gulv.
- Som en del av satsingen og ekspanderingen av virksomheten har vi ansatt Ivar Brobakken og Geir Skjelseth, som knapt trenger noen introduksjon med så mange år i bransjen, og med unik kompetanse innenfor faget på både produkt og salg, forteller Sondre Try Aagesen, salgsansvarlig hos Canes og ansvarlig for nyansettelsene.
Les merForsterker på både salg og produkt
Canes har et stort fokus på produktutvikling innen løsninger for VVS og gulv, samt høy kompetanse og store ambisjoner om å være best i bransjen på alle faser i byggeprosessen. Derfor er Canes-familien storfor


































































































