AddToAny

Inspirerende på Tv eita

Inspirerende på Tv eita
En flott butikk, som får bra score», konkluderer butikktesterne fra Spirit Gruppen etter å ha besøkt Meny på Tveita Senter.
«
Meny-butikken ligger i forbindelse med Tveita Senter i Oslo. Dette er et område preget av leiligheter og boliger, samt en skole rett ved. Det er gratis parkering for senteret sine kunder - både på parkeringsplassen utenfor og i parkeringshuset som ligger i forbindelse med senteret.
Fasade/inngang Fasaden er oversiktlig, ryddig og med god merking av Meny sin proil og åpningstider. Butikken har inngang fra to sider av senteret. Vi ankom fra «baksiden» av senteret, og her var det også en kiosk som var merket med Meny, og som var godt synlig midt i gangsonen. Ellers er inngangspartiene svært ryddige på begge sidene av senteret. Det var hyggelig med avisstativ som står utenfor ved handlevognene.
Det første vi blir møtt av ved inngangen er en rekke lotte frukt- og grønnsakstorg. Disse er alle tydelig merket med «Kronemarked»- materiell som uten tvil er hovedkampanjen på Meny, og som er tatt ordentlig ut gjennom hele butikken. Deretter er det bare å fortsette innover den lotte og inspirerende frukt- og grøntavdelingen.
Sortiment/varepresentasjon Butikken har et stort, åpent og oversiktlig lokale når du først kommer litt inn i butikken. Det er generelt et svært godt vareutvalg og varetrykk, men en del hull inner vi dessverre - spesielt i kjøttdiskene, hvor også produkter og plakater ligger noe rotete. Gjennom hele butikken er varene tydelig merket med priser. Med en stor frukt- og grøntavdelin
Gå til mediet

Flere saker fra Dagligvarehandelen

Dagligvarehandelen 08.09.2026
I løpet av bare tre år har Extra Landås i Bergen rukket å bli én av kjedens beste butikker.
Dagligvarehandelen 08.09.2026
Dagligvarehandelen 08.09.2026
Norwegian Beverage Group (NGB) sikret seg aksjemajoriteten i Alpha Brands tidligere i år, og har dermed fått kontroll over en sterk merkevareportefølje i dagligvaremarkedet.
Dagligvarehandelen 08.09.2026
are@dagligvarehandelen.no Sist uke utløp ordningen med midlertidig avgiftskutt på fossilt drivstoff i Norge, noe som medførte et umiddelbart prishopp på alle landets bensinstasjoner.
Dagligvarehandelen 08.09.2026

Nyhetsbrev

Lag ditt eget nyhetsbrev:

magazines-image

Mer om mediene i Fagpressen

advokatbladet agenda-316 allergi-i-praksis appell arbeidsmanden arkitektnytt arkitektur-n astmaallergi automatisering baker-og-konditor barnehageno batmagasinet bedre-skole bioingenioren bistandsaktuelt blikkenslageren bobilverden bok-og-bibliotek bondebladet buskap byggfakta dagligvarehandelen demens-alderspsykiatri den-norske-tannlegeforenings-tidende diabetes diabetesforum din-horsel energiteknikk fagbladet farmasiliv finansfokus fjell-og-vidde fontene fontene-forskning forskerforum forskningno forskningsetikk forste-steg fotterapeuten fri-tanke frifagbevegelse fysioterapeuten gravplassen handikapnytt helsefagarbeideren hk-nytt hold-pusten HRRnett hus-bolig i-skolen jakt-fiske journalisten juristkontakt khrono kilden-kjonnsforskningno kjokkenskriveren kjottbransjen kommunal-rapport Kontekst lo-aktuelt lo-finans lo-ingenior magasinet-for-fagorganiserte magma medier24 museumsnytt natur-miljo nbs-nytt nettverk nff-magasinet njf-magasinet nnn-arbeideren norsk-landbruk norsk-skogbruk ntl-magasinet optikeren parat parat-stat politiforum posthornet psykisk-helse religionerno ren-mat samferdsel seilmagasinet seniorpolitikkno sikkerhet skog skolelederen sykepleien synkron tannhelsesekreteren Tidsskrift for Norsk psykologforening traktor transit-magasin transportarbeideren uniforum universitetsavisa utdanning vare-veger vvs-aktuelt