Automatisering
11.11.2016
Hvordan kan vi fortsatt har tiltro til sikkerhetssystemene innenfor olje og gass virksomheten når det foretas omfattende forenklinger og kostnadskutt?
Industriens Forening for Elektroteknikk og Automatisering (Ifea) samler en rekke fagpersoner fra norsk industri og fra olje og gassvirksomheten til den årlige Sikkerhetssystemkonferansen 3. og 4. november 2016.
Et av de sentrale spørsmålene på konferansen er om forenklinger i testrutiner og kostnadsreduksjoner i vedlikeholdsarbeidet fortsatt gjør at vi kan ha tillit til sikkerhetssystemene som opererer i disse installasjonene. På Sikkerhetssystemkonferansen møtes både oljeselskaper, industriselskaper, leverandører av sikkerhetssystemer og representanter for norske myndigheter på dette området. Sammen har disse brukt mange år på å etablere
Gå til medietEt av de sentrale spørsmålene på konferansen er om forenklinger i testrutiner og kostnadsreduksjoner i vedlikeholdsarbeidet fortsatt gjør at vi kan ha tillit til sikkerhetssystemene som opererer i disse installasjonene. På Sikkerhetssystemkonferansen møtes både oljeselskaper, industriselskaper, leverandører av sikkerhetssystemer og representanter for norske myndigheter på dette området. Sammen har disse brukt mange år på å etablere


































































































