Gjennom sommeren har det vært et rush av partnerbytter og opprykk i landets advokatfirmaer.
Da sommerferien var på hell, gikk to nye fjes inn i partnerskapet til Selmer. Gabrielle Risøe kommer fra en stilling som head of legal i investeringsbanken Carnegie. I Selmer blir hun en del av børsteamet.
- Jeg har hatt gleden av å jobbe i Carnegie i en periode hvor det er gjort et historisk høyt antall egenkapitalmarkedstransaksjoner i Norge. Nå skal jeg ta med meg det jeg har lært for å videreutvikle hvordan advokater arbeider med børstransaksjoner og rådgivningsoppdrag, sier Risøe i en pressemelding.
Preben Helverschou er spesialisert innenfor shipping- og offshorebransjen, og kommer til Selmer fra en stilling som senioradvokat i Kvale.
Opprykk i Adeb og CMS Kluge
Sven Bjørk har arbeidet i Arntzen de Besche de siste ti årene. I sommer ble han partner i arbeidslivs-teamet.
- Det blir veldig spennende å tre inn som partner i Arntzen de Besche. Vi har et av Norges fremste arbeidsrettsmiljøer, og jeg er glad for muligh


































































































