I skolen
15.12.2020
Sist jeg skrev denne spalta var ved inngangen til den største pandemien siden spanskesyka rett etter 1. verdenskrig. Usikkerheten i vår var stor rundt både skole og arbeidsliv, og vi kan trygt si at usikkerheten ikke er blitt noe mindre utover året.
Vi var bekymret for om opplæringa på digitale plattformer ville bli god nok. Kunne vi nok om å undervise på denne plattformen? Svaret er at vi tok en kjempeutfordring på strak arm - og at alle i oppvekstsektoren, fra assistenter, miljøterapeuter, lærere, rådgivere til skoleledere har stått på ekstra i hele år.
Alle har ta
Les opprinnelig artikkelVi var bekymret for om opplæringa på digitale plattformer ville bli god nok. Kunne vi nok om å undervise på denne plattformen? Svaret er at vi tok en kjempeutfordring på strak arm - og at alle i oppvekstsektoren, fra assistenter, miljøterapeuter, lærere, rådgivere til skoleledere har stått på ekstra i hele år.
Alle har ta


































































































