Norsk Landbruk
06.02.2025
Svarene tyder på at brukerne i stor grad er fornøyde med beiteklavene til Monil, og svakhetene brukerne melder tilbake om, har Monil allerede tatt tak i.
Vi setter pris på de gode tilbakemeldingene, og vi har allerede gjort mange av forbedringene brukerne har kommentert i undersøkelsen, sier Torstein Nesse, som er daglig leder i Monil.
Førsteårsklavene viste seg å ha en svakhet i konstruksjonen, som gjorde at plastikken slo sprekker. På neste sesongs klaver blir det gjort flere viktige, mekaniske forbedringer for å gjøre klavene mer robuste. Den nye konstruksjonen har gått gjennom omfattende testing, med gode resultater.
- Vi hadde en utfordring der det begynte å lekke vann inn i noen av klavene.
Gå til medietFørsteårsklavene viste seg å ha en svakhet i konstruksjonen, som gjorde at plastikken slo sprekker. På neste sesongs klaver blir det gjort flere viktige, mekaniske forbedringer for å gjøre klavene mer robuste. Den nye konstruksjonen har gått gjennom omfattende testing, med gode resultater.
- Vi hadde en utfordring der det begynte å lekke vann inn i noen av klavene.


































































































