VVS Aktuelt
01.10.2021
ARCHITECHT@WORK 2021: -Vi har snakket om det i mange år, at vi skal komme i tettere dialog med arkitektene. Det har på en måte vært et nyttårsforsett, men nå er vi endelig her, og det har vært en fin opplevelse.
Av Odd Borgestrand
Les merDet sier Eirik Hansen, mangeårig selger for nettopp Villeroy og Boch i Norge. - Vi innrømmer at vi har vært for dårlig på kommunikasjon med arkitektene, selv om vi har en rekke arkitekter som gjerne benytter våre produkter og som beskriver Villeroy & Boch i sine prosjekter. Jeg ser at potensialet kunne vært betydelig større enn det er i dag, men det er de daglige ordrene fra rørleggere og grossister som tar det meste av tiden vår, sier han.
- Deltakelsen på dette arrangementet er en test for oss. Har vi noe å hente her, eller er det de tradisjonelle messene som fort


































































































