NTL-magasinet
24.02.2021
Betalt bredbånd hjemme og gulvbeskyttelse er fast inventar på hjemmekontorene til ansatte i Riksrevisjonen. Det kan de takke tillitsvalgte for.
For elleve måneder siden sendte regjeringen ansatte på hjemmekontor. Siden den tid er det mange som så vidt har vært tilbake på kontoret. Tillitsvalgt og seniorrådgiver Ingvild Vaggen Malvik er en av dem. Fra hjemmekontoret på Holmlia har hun jobbet med forvaltningsrevisjon og stått på for at kollegene i Riksrevisjonen skal ha de beste forutsetningene for å gjøre en god jobb under pandemien.
- Ganske så raskt etter 12. mars, kunne ansatte hente utstyr fra pappesker i resepsjonene. I eskene var det nødvendige ting som tastatur, eksternt kamera og usb-hub til å jobbe hjemmefra, sier Malvik.
Riksrevisjonen har hovedkontor i Oslo og regionk
Les opprinnelig artikkel- Ganske så raskt etter 12. mars, kunne ansatte hente utstyr fra pappesker i resepsjonene. I eskene var det nødvendige ting som tastatur, eksternt kamera og usb-hub til å jobbe hjemmefra, sier Malvik.
Riksrevisjonen har hovedkontor i Oslo og regionk


































































































