Avisa har flere dager med over 100.000 lesere av det rene debattstoffet, opplyser Stavrum til egen avis. Stavrum tror de vinner lesere på å si ting som de er.
- Nettavisen er en avis fra hele landet, til hele landet. Og vi tør å si ting som de er, enten det gjelder prinsesse Märtha Louises kommersielle sjamanvirksomhet, bompengeopprøret eller VGs behandling av Trond Giske-videoen. Det tror jeg leserne setter pris på, sier han til Nettavisen.
I tillegg til nyheter og sport har Nettavisen siden januar i år satset hardt på seksjonene Økonomi og Livsstil, der det også har kommet flere nyansettelser.
Image-text:
Ansvarlig redaktør Gunnar Stavrum i Nettavisen er fornøyd med de ferske lesertallene. Foto: Mariam Butt / NTB scanpix


































































































