VVS Aktuelt
06.09.2016
Leder av plan og utbygging i Tromsø kommune, Jan Stenersen, er den mest aktive vannbransjemannen i Norge. Det fikk han et synlig bevis for under jubileumsmarkeringen til Norsk Vann i Trondheim tirsdag kveld.
Av Odd Borgestrand
Les merMed sitt brede engasjement på ulike områder som innovasjon, klimatilpasning og arbeidsmiljø og med like god innsikt i de små, tekniske detaljene, som i de større linjene, ble han tildelt Norsk Vanns pris for mest aktive person 2015-16.
Dette er pris som har vært delt ut siden 2004. Det er sekretariatet i Norsk Vann som står for en grundig kartlegging av enkeltpersoners innsats i Norsk Vanns organer og på andre måter til beste for bransjen og ledelsen som fatter beslutning om hvem som troner høyest på den pallen. Det er den samlede


































































































